SMAJ17CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMAJ17CA
JLCPCB Part #
C5356433
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 14.5A@10/1000us 17V 1uA 20.9V 27.6V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS