SE60P20B
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE60P20B
JLCPCB Part #
C396084
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.25nF 170W 180nC@10V 2.5V 20A 3.5nF 33mΩ@10V 450pF 60V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS