SE18NS65A
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE18NS65A
JLCPCB Part #
C393147
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.505nF 190mΩ@10V 2.1pF 20A 36.5nC@10V 4V 650V 65W N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS