MSK12C02-BB2.5
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
MSK12C02-BB2.5
JLCPCB Part #
C47020938
Package
SMD,6.7x1.5mm
Description
-25℃~+70℃ 1.45mm 10,000 cycles 100mA 12V 5.3mm 6.7mm Gull Wing Rectangular Columnar SPDT Surface Mount, Right Angle White SMD,6.7x1.5mm Slide Switches ROHS