DCT101K20Y5PF6FJ5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCT101K20Y5PF6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896026
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 50V 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS