DCF101K30Y5PG6JP3AB
MFR.Part #
DCF101K30Y5PG6JP3AB
JLCPCB Part #
C2875392
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V、400V CQC、UL、VDE、KC X1,Y1 ±10% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS