DCH680K22SL N60L5C8
MFR.Part #
DCH680K22SL N60L5C8
JLCPCB Part #
C2896570
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5mm 68pF SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS