ZVR14D681KK837A0
MFR.Part #
ZVR14D681KK837A0
JLCPCB Part #
C2919346
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 2.5kA 420V 565V 680V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS