DCH220K22COH16FJ5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH220K22COH16FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896321
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 22pF 5.5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS