DCH222M22Y5VN6FJ5A0
MFR.Part #
DCH222M22Y5VN6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896410
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.2nF 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS