DCH102Z26Y5V46BL5A0
MFR.Part #
DCH102Z26Y5V46BL5A0
JLCPCB Part #
C2896241
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1nF 3kV 5mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS