DCH222K36Y5PN6BL7A0
MFR.Part #
DCH222K36Y5PN6BL7A0
JLCPCB Part #
C2896376
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1kV 2.2nF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS