DCF332M39Y5UG7JK0AB
MFR.Part #
DCF332M39Y5UG7JK0AB
JLCPCB Part #
C2919177
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、400V 3.3nF CQC、UL、VDE、KC X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS