DCF221K26Y5PQ62L7BL
MFR.Part #
DCF221K26Y5PQ62L7BL
JLCPCB Part #
C3008263
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS