SM227M025E0600
Extended
Manufacturer
SHENGYANG
MFR.Part #
SM227M025E0600
JLCPCB Part #
C44606605
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 2.65A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm 6mm ±20% SMD Polymer Aluminum Capacitors ROHS