SD477M016E0900
Extended
Manufacturer
SHENGYANG
MFR.Part #
SD477M016E0900
JLCPCB Part #
C44606593
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 2A@100kHz 470uF 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS