SGM892B-2.2XUDH4G/TR
MFR.Part #
SGM892B-2.2XUDH4G/TR
JLCPCB Part #
C5152554
Package
UTDFN-4L(1x1)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 110us 1V~6V 2.2V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor UTDFN-4L(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS