SGM892B-1.8XUDH4G/TR
MFR.Part #
SGM892B-1.8XUDH4G/TR
JLCPCB Part #
C5152552
Package
UTDFN-4L(1x1)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.8V 110us 1V~6V Active Low No No Open Drain Voltage Detector UTDFN-4L(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS