SGM891B-1.6XN5G/TR
MFR.Part #
SGM891B-1.6XN5G/TR
JLCPCB Part #
C5152461
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V 1V~6V 30us Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS