SGM808B-3.3XK3G/TR
MFR.Part #
SGM808B-3.3XK3G/TR
JLCPCB Part #
C5152493
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 3.3V 950mV~10V No No Open Drain Voltage Detector SOT-89-3 Supervisor and Reset ICs ROHS