SGM40560-4.2XTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM40560-4.2XTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5141320
Package
TDFN-6-AL(2x2)
Description
-40℃~+125℃ 1 2.7V~7.5V 4.2V 700mA TDFN-6-AL(2x2) Battery Management ROHS