SGM40560A-4.2XTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM40560A-4.2XTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5141329
Package
TDFN-2x2-6AL
Description
-40℃~+125℃ 1 2.7V~7.5V 4.2V 60mA 7.5uA 700mA Charging IC Supercapacitor、Lithium Battery、LiFePO4 Battery、Nickel-Metal Hydride Battery TDFN-2x2-6AL Battery Management ROHS