SGM2047A-1.8XXDH4G/TR
MFR.Part #
SGM2047A-1.8XXDH4G/TR
JLCPCB Part #
C5152649
Package
XTDFN-1x1-4L
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V 200mA 200mV@(200mA) 42dB@(1kHz) 5.5V 600nA 90uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive XTDFN-1x1-4L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS