SGM2045-3.30XXDH4G/TR
MFR.Part #
SGM2045-3.30XXDH4G/TR
JLCPCB Part #
C5153004
Package
XTDFN-1x1-4L
Description
-40℃~+125℃ 1 15uA 3.3V 300mA 5.5V 9.5uVrms 92dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive XTDFN-1x1-4L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS