SPT478T2.5A250V
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SPT478T2.5A250V
JLCPCB Part #
C2995772
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+125℃ 0.6mm 125V 150A@250VAC 2.5A 250V 49.4 8.4mm Square Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS