SCT520T10A250V
MFR.Part #
SCT520T10A250V
JLCPCB Part #
C22447847
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 10A 10kA@250V 20mm 250V 250V 5.2mm 500 Ceramic Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS