MBR30100CT
Extended
Manufacturer
SEP
MFR.Part #
MBR30100CT
JLCPCB Part #
C50176449
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 30A 350A 880mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS