MBR10200FCT
Extended
Manufacturer
SEP
MFR.Part #
MBR10200FCT
JLCPCB Part #
C46614266
Package
TO-220F
Description
130A 200V 5A 5uA@200V 920mV@5A TO-220F Schottky Diodes ROHS