160-2R4-JBW
MFR.Part #
160-2R4-JBW
JLCPCB Part #
C17418242
Description
-65℃~+350℃ 2.4Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS