WW5FTR150
MFR.Part #
WW5FTR150
JLCPCB Part #
C2593934
Description
-55℃~+350℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS