WW3JT56R0
MFR.Part #
WW3JT56R0
JLCPCB Part #
C7117827
Description
-55℃~+350℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS