WW3FT56R0
MFR.Part #
WW3FT56R0
JLCPCB Part #
C3424625
Description
-55℃~+350℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS