WW3JT3R90
MFR.Part #
WW3JT3R90
JLCPCB Part #
C2593924
Description
-55℃~+350℃ 3.9Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS