WW3JT2R60
MFR.Part #
WW3JT2R60
JLCPCB Part #
C2593104
Description
-55℃~+350℃ 2.6Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS