WW3JT22K0
MFR.Part #
WW3JT22K0
JLCPCB Part #
C2594129
Description
-55℃~+350℃ 22kΩ 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS