MG1JT3M30
MFR.Part #
MG1JT3M30
JLCPCB Part #
C3425732
Description
-55℃~+175℃ 1W 3.3MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS