WW3FT200R
MFR.Part #
WW3FT200R
JLCPCB Part #
C3506432
Description
-55℃~+350℃ 200Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS