WW3FT470R
MFR.Part #
WW3FT470R
JLCPCB Part #
C2592982
Description
-55℃~+350℃ 3W 470Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS