WW3FBR300
MFR.Part #
WW3FBR300
JLCPCB Part #
C7117823
Description
-55℃~+350℃ 300mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS