WW3FT300R
MFR.Part #
WW3FT300R
JLCPCB Part #
C2584731
Description
-55℃~+350℃ 300Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS