WW3FB82R0
MFR.Part #
WW3FB82R0
JLCPCB Part #
C7117821
Description
-55℃~+350℃ 3W 82Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS