WW3FB806R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3FB806R
JLCPCB Part #
C5833305
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 3W 806Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS