WW3FB511R
MFR.Part #
WW3FB511R
JLCPCB Part #
C6002216
Description
-55℃~+350℃ 3W 511Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS