WW3FB357R
MFR.Part #
WW3FB357R
JLCPCB Part #
C6926378
Description
-55℃~+350℃ 357Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS