WW3FB300R
MFR.Part #
WW3FB300R
JLCPCB Part #
C6002196
Description
-55℃~+350℃ 300Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS