WW3FB12R1
MFR.Part #
WW3FB12R1
JLCPCB Part #
C6328477
Description
-55℃~+350℃ 12.1Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS