WW3AFT2R70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3AFT2R70
JLCPCB Part #
C2593850
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS