WW1JT82R0
MFR.Part #
WW1JT82R0
JLCPCB Part #
C2593146
Description
-55℃~+350℃ 1W 82Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS