WW1FT3R24
MFR.Part #
WW1FT3R24
JLCPCB Part #
C2593234
Description
-55℃~+350℃ 1W 3.24Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS