WW1FT22R1
MFR.Part #
WW1FT22R1
JLCPCB Part #
C2593231
Description
-55℃~+350℃ 1W 22.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS